Авто Обзоры

Найкращі бездротові автомагнітоли Apple CarPlay 2023

Найкращі бездротові автомагнітоли Apple CarPlay 2023

Якщо ви один із мільйонів людей, які мають iPhone і люблять використовувати такі функції, як перетворення голосу в текст, телефонні дзвінки hands-free, GPS навігація та потокове аудіо під час водіння, вам знадобиться автомобільна стереосистема з Apple CarPlay. Автомагнітоли Apple CarPlay мають унікальну особливість, а саме — зручний інтерфейс. Їх операційна система має добре знайомий вигляд, тому користувачі можуть відчувати, що вони взаємодіють зі звичайним смартфоном. 

CarPlay також додасть безліч нових функцій порівняно зі стандартним Bluetooth і пришвидшить ваш головний пристрій за допомогою найновіших технологій.

Більшість транспортних засобів тепер оснащено вбудованою Apple CarPlay, за допомогою кабелю USB, щоб увімкнути цю функцію на екрані. Але лише нещодавно виробники відмовилися від кабелю та почали пропонувати інтеграцію бездротової версії CarPlay. 

На сьогоднішній день, ви можете використовувати стереосистему, суміснісну з Apple CarPlay, в будь-якому автомобілі, завдяки підтримці бездротового зв’язку.

Найкращі бездротові автомагнітоли Apple CarPlay у 2023 році

  • Автомобільна стереосистема з великим дисплеєм: Pioneer DMH-WT8600NEX
  • Найкраща бюджетна бездротова автомагнітола: Boss BE950WCPA
  • Мультимедійний автомобільний ресивер з DVD: JVC KW-V960BW

Найкращий головний пристрій

Sony XAV-9500ES

Найкращий головний пристрій Sony XAV-9500ES Media Receiver автомагнітоли Apple CarPlay у 2023 році

Ціна: $1300-1600

Ми обрали Sony XAV-9500ES в якості лідера нашої підбірки. Найкраща бездротова автомобільна стереосистема 2 DIN з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto. Це частина останньої лінійки високоякісних автомобільних стереопродуктів Mobile ES. Невдовзі після оголошення та випуску колонок Mobile ES вони представили головний пристрій 9500ES.

9500ES має 10,1-дюймовий ємнісний сенсорний екран з підтримкою 4K-відео. Він має антиблікове покриття, завдяки якому користувач відчуває себе майже так, ніби він торкається екрана свого iPhone. Поєднайте це з інтерфейсом CarPlay, і ви відчуєте, що автомагнітола стала копією вашого телефону, оптимізованою для інтеграції в салон автомобіля. 

Користувачі можуть підключати свій смартфон або інші пристрої через Bluetooth для бездротового транслювання музики.

Незважаючи на те, що екран має діагональ 10,1 дюйма, він підійде до будь-якого отвору, що робить його чудовим вибором майже для будь-якої панелі. Sony знала, що не всі панелі подібні за формою, глибиною та конфігурацією, тому вони додали чотиристоронній механізм кріплення, який дозволяє зміщувати екран у потрібне вам положення з точним нахилом, щоб ви могли чітко бачити екран.

Мультимедійний ресивер також підтримує аудіо High-Resolution Audio для чистого та деталізованого звучання.

Під час тестування Sony XAV-9500ES ми були приємно вражені унікальними можливостями налаштування аудіо, як-от розширене керування кросовером, 14-смуговий графічний еквалайзер і, зокрема, параметричний еквалайзер. Він розроблений спеціально для того, щоб ви могли отримати саме той звук, який вам потрібен. Високопродуктивна стереосистема Sony XAV-9500ES має кілька входів, якщо ви хочете додати бічні або передні камери на додаток до камери заднього виду.

Автомобільна стереосистема з великим дисплеєм

Pioneer DMH-WT8600NEX

Автомобільна стереосистема з великим дисплеєм Pioneer DMH-WT8600NEX

Ціна: $1000-1200

Як і стереосистема від Sony, Pioneer DMH-WT8600NEX має 10,1-дюймовий ємнісний сенсорний екран. Вона належить до відомої лінійки автомобільних стереосистем Pioneer NEX, які мають репутацію одних із найкрасивіших і найдосконаліших пристроїв на ринку. 

Дисплей DMH-WT8600NEX має роздільну здатність 1280×720 пікселів і може відтворювати відео в якості до 1080p. 

Компанія Pioneer, як і Sony, знає про те, що приладова панель кожного автомобіля відрізняється від інших, тому вони розробили цей блок, який розміщується в шасі 1 DIN з чотиристороннім монтажним механізмом. У такий спосіб виробник зробив свою магнітолу універсальною і забезпечив можливість її використання у якомога більшій кількості транспортних засобів.

Одна з речей, які відрізняють бездротові автомагнітоли Apple CarPlay, є інтерфейс. Pioneer має один з найбільш зручних та приголомшливих інтерфейсів у своїх головних пристроях. Коли ви перебуваєте в CarPlay, він виглядатиме та реагуватиме так само, як будь-який інший головний пристрій із CarPlay. Але навігація, головний екран та інші функції дійсно мають простий у використанні дизайн з елегантним виглядом.

Пристрій підтримує бездротове підключення до смартфонів через технології Apple CarPlay і Android Auto, а також Bluetooth для потокової передачі аудіо з пристроїв, які не підтримують ці технології. Крім того, пристрій оснащений Wi-Fi для підключення до Інтернету.

Однак є кілька інших важливих особливостей, які можуть зацікавити вас у цьому пристрої. Зокрема, вбудована Alexa та її відео/мультимедійні можливості. Alexa все більше інтегрується в наші телефони, онлайн-магазини, а також домашню автоматизацію. Тож коли ви в дорозі, мати під рукою помічника зі штучним інтелектом Amazon Alexa, — це дуже зручно. 

Головний пристрій Pioneer має можливість передавати відео через вхід micro-HDMI, а також розширювати цей відеовхід на інші пристрої у вашому автомобілі через інтерфейс RCA. Pioneer DMH-WT8600NEX має вбудований GPS-приймач і може відтворювати музику зі Spotify і Pandora. Він також підтримує підключення камери заднього виду і має ряд інших корисних функцій, таких як радіо та USB-порти.

Бездротова автомагнітола 2 DIN

Kenwood Excelon DMX907S

Бездротова автомагнітола 2 DIN Kenwood Excelon DMX907S

Ціна: $800-1000

Продукти Kenwood Excelon постійно займають топові позиції у списках найкращих автомобільних стереосистем. Ці моделі відрізняються мінімалістичним дизайном, елегантним інтерфейсом користувача та передовим функціоналом. 

DMX907S — це найкраща бездротова автомагнітола 2 DIN з Apple CarPlay. Kenwood Excelon DMX907S не має висувного екрану, на відміну від попередніх моделей в нашому списку. Дисплей є стандартним і розташований на передній панелі пристрою. Проте, сенсорний екран підтримує багато функцій, включаючи зручне керування за допомогою жестів. 

6,95-дюймовий ємнісний сенсорний екран має максимальну роздільну здатність 1920×1080, який є найкращим у своєму класі та є однією з особливостей, які виділяють його в нашому списку. Варто зазначити, що вам потрібно буде відтворити правильний формат відео, щоб скористатися перевагами цієї високої роздільної здатності.

Як і пристрій Pioneer, DMX907S був розроблений як головний мультимедійний пристрій і має різноманітні способи передачі відео на екран, включаючи дзеркальне відображення екрана (дротове для iPhone), USB та аналогові входи A/V. 

Інтерфейс простий у використанні, але, правда, не такий елегантний, як Pioneer. Він має широкий спектр функцій налаштування, наприклад, налаштування екрана з кількома віджетами. 

Він також підтримує підключення до камери заднього виду та має ряд інших функцій, таких як налаштування звуку зі вбудованою підтримкою для високоякісних аудіоформатів.

Крім того, Kenwood Excelon DMX907S має вбудований GPS-приймач і може підключатися до Інтернету через Wi-Fi. 

Деякі з помітних аудіофункцій включають 13-смуговий графічний еквалайзер і синхронізацію, Drive EQ і цифрову обробку сигналу, 3-смуговий кросовер і, звичайно, виходи попереднього підсилювача 5 В, які ідеально підходять для використання зовнішнього підсилювача.

Найкраща бюджетна бездротова автомагнітола

Boss BE950WCPA

Найкраща бюджетна бездротова автомагнітола Boss BE950WCPA

Ціна: $150-200

Магнітола Boss BE950WCPA може бути привабливим варіантом для тих, хто шукає доступний варіант з базовими функціями. Проте, варто зазначити, що ця система є менш функціональною порівняно з більш дорогими моделями, які ми розглядали до цього моменту. 

Якщо ви шукаєте бездротовий пристрій з підтримкою Apple CarPlay і не обов’язково потребуєте найбільшого екрана чи найкращого у своєму класі інтерфейсу користувача, це варіант, який варто розглянути.

BE950WCPA має все необхідне. Це автомагнітола 2 DIN з 6,75-дюймовим ємнісним сенсорним екраном і роздільною здатністю 800×480. Вона забезпечує як провідне, так і безпровідне підключення до смартфонів через Bluetooth і USB, а також підтримує радіо FM / AM.

Ця система також має вбудований GPS-приймач, а також забезпечує можливість відтворювати музику і відео з карт пам’яті SD і USB-флешки. Boss BE950WCPA також має відеовхід для зв’язку з камерою заднього виду, яку можна придбати окремо.

Завдяки внутрішньому вихідному підсилювачу 20 Вт це також чудовий вибір для тих, хто не хоче додавати зовнішній підсилювач до своєї системи. Простий та економічний варіант, який задовільнить більшість користувачів.

Мультимедійний автомобільний ресивер з DVD

JVC KW-V960BW автомагнітоли Apple CarPlay

Мультимедійний автомобільний ресивер з DVD JVC KW-V960BW

Ціна: $800-1000

Деякі з вас можуть знайти значну цінність у мультимедійних функціях головного пристрою. Якщо вам потрібна бездротова стереосистема з Apple CarPlay із DVD-програвачем і безліччю варіантів підключення для транслювання відео, наша головна рекомендація — KW-V960BW від JVC. 

JVC KW-V960BW — це високоякісна автомобільна мультимедійна система, ще один пристрій 2 DIN у нашому списку. Його можна порівняти з Pioneer DMH-WT8600NEX, лише з доданим програвачем DVD/CD. 

Він оснащений 6,8-дюймовим резистивним сенсорним екраном, що означає, що він буде трохи більше схожий на традиційний сенсорний екран. Тим не менш, роздільна здатність на цьому JVC відповідає найвищому в нашому списку – 1920×1080.

Крім того, він має підтримку Apple CarPlay і Android Auto, а також Bluetooth для потокової передачі музики та бездротових дзвінків.

Є кілька речей, які нам дуже подобаються в цьому JVC, і чому він у нашому списку. По-перше, наявність DVD-програвача є привабливим додатком. Але крім цього, він має досить надійну функцію підключення, яка дозволяє підключатися до 5 телефонів одночасно та транслювати аудіо з будь-якого з них. Це чудова функція для тривалих подорожей з друзями. 

JVC також не залишив без уваги функцію керування звуком на цьому пристрої. 13-смуговий графічний еквалайзер, синхронізація та вихід попереднього підсилювача 5 В дійсно роблять його чудовим вибором для розширеного високопродуктивного стерео. 

Іншою особливістю є кількість входів камери, які має цей пристрій. Завдяки чотирьом варіантам введення камери ви можете переглядати свій автомобіль спереду, ззаду та з обох сторін. 

А якщо вам не потрібен DVD, вони також виготовляють аналогічний головний пристрій KW-M865BW без слоту для дисків.

Якщо вас цікавлять автомагнітоли Apple CarPlay, радимо також переглянути: Найкращі музичні програми для автомагнітоли 2023

Автор публикации

не в сети 1 час

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий