Новости

Sennheiser ACCENTUM нова ера бездротових навушників

Sennheiser ACCENTUM нова ера бездротових навушників

Нові навушники Sennheiser ACCENTUM Wireless є меншою, але значно доступнішою версією флагманської моделі MOMENTUM 4 Wireless. У той час як MOMENTUM 4 характеризуються своєю стриманою елегантністю, всупереч своїй назві бездротові навушники ACCENTUM виглядають ще простіше.

37-мм динамічні випромінювачі ACCENTUM налаштовані на відтворення дуже чистого, добре деталізованого і збагаченого вельми солідними басами звуку. При цьому акустика цих навушників спеціально оптимізована на максимально продуктивну роботу саме у комплексі з ANC та пасивною звукоізоляцією, завдяки чому за найрізноманітніших зовнішніх умов, зокрема й у дуже галасливому оточенні, і високі, і низькі частоти ACCENTUM уміють відтворювати однаково якісно та потужно.

Як і флагманські MOMENTUM 4 Wireless, нові ACCENTUM теж оснащені модулем Bluetooth 5.2 та мають функцію Multipoint, котра дає змогу підключати навушники до двох пристроїв відтворення одночасно: приміром, можна слухати музику зі смартфона і водночас спілкуватися у відеоконференції на ноутбуці.

Плюс, ACCENTUM також підтримують кодек aptX HD, а отже за якістю, потужністю та стабільністю аудіосигналу здатні більш ніж успішно конкурувати з дротовими моделями досить високого рівня. Модель підтримує кодеки AAC та SBC, відповідно, слухати будь-яку музику у цих навушниках можна фактично з будь-якого пристрою відтворення, до котрого вони підключаться по Bluetooth.

На додаток до роботи до 50 годин на одній зарядці, ці навушники витримують «швидку зарядку» для ще 5 годин прослуховування всього за 10 хвилин. Зарядний кабель USB-C, що входить у комплект, також може перетворити бездротові навушники на дротові, коли, скажімо, Bluetooth відсутній. Користувачі також можуть підключити кабель USB до пристрою, сумісного з класом, щоб використовувати ACCENTUM як аудіоінтерфейс для споживання вмісту та голосового спілкування.

Якісно відтворювати музику та взагалі який завгодно аудіоконтент – це не єдина функція моделі ACCENTUM Wireless. Бо це не просто навушники, а ще й ультрасучасна бездротова мобільна гарнітура із парою високоякісних вбудованих мікрофонів, зі спеціальним режимом захисту від шуму вітру, а також з налаштовуваними функціями перевірки звучання власного голосу (Side Tone) та оптимізації звучання мовлення. Завдяки такому оснащенню Accentum дають змогу спокійно та без зайвих зусиль розмовляти по телефону чи онлайн будь-де.

Sennheiser ACCENTUM Wireless

Налаштування й управління усім основним функціоналом Accentum Wireless здійснюється всього 4 кнопками, а коли їх замало, то до ваших послуг – надзвичайно зручний мобільний додаток Sennheiser Smart Control, який також покращує враження від навушників за допомогою 5-смугового еквалайзера. Smart Control може зберігати користувацькі налаштування та завантажувати оновлення. Навушники міцні, надійні й разом з тим напрочуд легкі й зручні. Широкі накладки амбушюр м’яко охоплюють вуха, а товсте оголів’я з об’ємною силіконовою і теж м’якою підкладкою надійно, втім без зайвого тиску, утримує навушники на голові. Як і у MOMENTUM 4 Wireless чашки в Accentum Wireless теж повертаються у горизонтальній площині – щоб навушники було ще зручніше носити з собою (зокрема на шиї) і щоб місця вони займали ще менше.

Нові навушники ACCENTUM Wireless будуть доступні в чорному та білому кольорах з елементами піщаного кольору, і матимуть MSRP 179,95 доларів США, що значно дешевше, ніж MOMENTUM 4 Wireless. Чорна модель почне поставлятися 4 жовтня 2023 року, а біла версія – наприкінці листопада.

Замовити навушники можна за посиланням https://sennheiserstore.com.ua

Автор публикации

не в сети 22 минуты

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий