Новости

Tannoy Super Gold Monitor нова серія акустичних систем

Tannoy Super Gold Monito нова серія акустичних систем

Серія пасивних колонок Tannoy Super Gold Monitor (SGM) з подвійними концентричними динаміками, традиційними для Tannoy, включає три моделі Super Gold 10, Super Gold 12 і Super Gold 15. Цифри в назві означфають розмір низькочастотного динаміка в дюймах – навіть у цьому новинки успадковують концепцію моніторів серії Monitor Gold, які використовувалися в студіях звукозапису по всьому світу з 1960-х років.

Концентричні подвійні драйвери, що застосовуються в Tannoy Super Gold – ті ж самі, що і винайдені Tannoy в 1947 році точкові джерела, щоправда, створені на сучасному технологічному рівні. Виробник, як і раніше, обіцяє «неперевершені позаосьові характеристики та ідеальну фазову когерентність».

Завдяки подвійній концентричній конструкції НЧ-динамік і твітер буквально поєднані один з одним, завдяки їх розташуванню на одній осі, забезпечуючи найкращу в своєму класі фазову когерентність. Оскільки звук надходить з однієї точки, відтворюється справжній сценарій зображення точкового джерела, а додавши до цього сферичний хвильовий фронт, який забезпечує надзвичайно рівномірну дисперсію як по вертикалі, так і по горизонталі, позаосьова продуктивність Super Gold захоплює дух.

Слухач отримує дуже широку і якісну  звукову зону – це означає, що не потрібно сидіти безпосередньо перед динаміками, аби насолоджуватися кожною деталлю музики. Можна вільно рухатись по кімнаті, не втрачаючи в якості звучання, або ж коли є компанія, то кожен може насолоджуватися прослуховуванням — для цього також необовʼязково знаходитись прямо перед динаміками.

Традиційна джамперна система корекції АЧХ в серії Super Gold розташована на передніх панелях колонок. Причому, якщо у двох молодших моделях це двосмугова схема, то у старшій, SGM 15 – трисмугова. Фронтальне розташування також отримали і порти фазоінвертора, отож обмеження мінімальної відстані до задньої стінки відсутні.

Динаміки Super Gold 10 мають 10-дюймові низькочастотні динаміки, які забезпечують дивовижне звучання між насиченими низькими частотами та щільними і динамічними середніми та високими частотами. Вони є ідеальним компаньйоном під час прослуховування музики з швидкими перехідними процесами та великою кількістю атаки. Наприклад, на думку спадають фанк, електроніка, світова музика та сучасний джаз. Однак, вони можуть бути емоційними під час прослуховування класичної музики, року, поп-музики чи будь-якого іншого музичного жанру.

Tannoy Super Gold 10 пасивні колонки

Колонки Super Gold 12 оснащені 12-дюймовими низькочастотними динаміками, які забезпечують тепло в поєднанні з детальним звуковим ландшафтом. Якщо ви слухаєте оркестрову музику, рок, поп, блюз або соул, – вони ідеальні. Але вони здатні викликати мурахи по шкірі, коли ви слухаєте джаз, R’n’B, Heavy Metal.

Tannoy акустика 2023

Динаміки Super Gold 15 оснащені 15-дюймовими низькочастотними динаміками, які створюють епічний і неперевершений звук. Вони підходять для будь-якого музичного стилю, який зокрема потребує масивних і яскравих низьких частот, водночас залишаючи критичні середні частоти чіткими та деталізованими, а високі – шовковисто-рівними та приємними. Одразу спадає на думку сучасний R’n’B, хіп-хоп і деякі стилі електронної музики та року. Але, звісно, вони також із задоволенням сприймуть будь-який інший тип музики та відтворять її витончено.

Super Gold 15 колонки пасивні

Ендрю Прован (Andrew Provan), менеджер з виробництва Tannoy, охарактеризував акустику Tannoy Super Gold Monitor як «гармонійне поєднання вінтажної естетики та передових технологій, що пропонує аудіофілам по-справжньому захоплюючі враження від прослуховування».

У Великій Британії ціни на акустику Tannoy Super Gold Monitor такі: SGM 10 – від 6 000 фунтів стерлінгів, SGM 12 – від 7 000 фунтів стерлінгів та SGM 15 – від 9 500 фунтів стерлінгів залежно від оздоблення.

 

Автор публикации

не в сети 22 минуты

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий