Новости

Wharfedale представляє нові гучномовці серії Aura

Wharfedale представляє нові гучномовці серії Aura

Британська компанія Wharfedale випустила свою третю серію гучномовців Aura, яка базується на серії Elysian. Розробники кажуть, що нова серія забезпечує флагманський рівень звуку за доступною ціною.

Серія Aura складається з двох моделей на підставці (Aura 1 і Aura 2) і двох підлогових моделей (Aura 3 і Aura 4), а також двох центральних динаміків для домашніх кінотеатрів. 

Для серії Elysian компанія Wharfedale розробила діафрагми для низьких і середніх частот, виготовлені з власної плетеної скловолоконної матриці, щоб відповідати точності перехідних процесів і ефективності високочастотного пристрою AMT. Вони мають малу масу та високу міцність із додаванням високопластичного покриття.

Двосмугова модель Aura 1 коштує 1500 фунтів стерлінгів і поєднує в собі високочастотний динамік AMT і 130-мм динаміком середніх/низьких частот, забезпечуючи таким чином заявлену чутливість 86 дБ і номінальний опір 6 Ом. Більша трисмугова модель Aura 2 (2000 фунтів стерлінгів) розділяє баси та середні частоти 150-мм та 100-мм динаміками відповідно та має чутливість 88 дБ. На підлогових моделях використовується той самий 100-мм середньочастотний динамік, що й у Aura 2, у поєднанні з подвійними басовими динаміками – 130-мм в Aura 3 та 150-мм в Aura 4. Чутливість наведена як 88 дБ та 89 дБ із номінальним опором 6 Ом та 4 Ом. Aura 3 коштує 3000 фунтів стерлінгів, а Aura 4 – 4000 фунтів стерлінгів.

Корпуси доступні в чорному, білому кольорі і у оздобленні шпоном волоського горіха. 

Wharfedale Aura 2023

Під лакованим і відполірованим покриттям знаходиться сендвіч з деревини різної щільності для мінімізації резонансу корпусів. Це багатошарова конструкція під назвою PROS (система оптимізації резонансу панелей).

Вся серія Aura включає технологію Wharfedale SLPP (Slot Loaded Profiled Port,  профільований порт фазоінвертора із слотовим завантаженням). Суть її полягає в тому, щоб потік повітря під високим тиском і з високою швидкістю відповідним чином узгоджувався з низьким тиском повітря в кімнаті шляхом розподілу повітряного потоку через серію щілин спрямованого вниз порту. 

Для моделей Aura 1 і Aura 2 передбачені підставки для розміщення динаміків на ідеальній для прослуховування висоті. Підставки виготовлені з МДФ з акустичним демпфуванням і високовуглецевої сталі для запобігання небажаним ефектам вібрації та відбиття звуку. Вони коштують £900 і £1000 за пару відповідно.

Додаткову інформацію про серію гучномовців Wharfedale Aura можна переглянути за посиланням.

Автор публикации

не в сети 17 минут

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий