Авто

Автоакустика як обрати комплект для вашого автомобіля

Автоакустика як обрати комплект для вашого автомобіля

Щоб обрати комплект автомобільної акустики, вам потрібно врахувати ряд важливих факторів. Сьогодні ми розглянемо кілька порад, які допоможуть вам прийняти правильне рішення. Автоакустика

Визначте ваші потреби та бюджет

Щоб визначити, яка автоакустика буде найкращим варіантом для вашого автомобіля, потрібно визначити, якого рівня якості звуку ви хочете досягти. Ви шукаєте просте покращення штатної акустики вашого автомобіля, чи хочете створити потужну аудіосистему з високою якістю звуку? 

Сьогодні на ринку представлено багато брендів, які пропонують бюджетну автомобільну акустику з хорошою якістю звуку та простим налаштуванням. Такі компанії, як Pioneer, JVC, Sony та Kenwood пішли назустріч своїм покупцям і розробили доступні комплекти динаміків: 

 • Pioneer TS-G1020F: Комплект акустики відноситься до серії G, складається з 2-смугових коаксіальних динаміків потужністю 30 Вт RMS та 210 Вт максимальної потужності.
 • Pioneer TS-A1670F: Комплект акустики відноситься до серії A, складається з 3-смугових коаксіальних динаміків потужністю 70 Вт RMS та 320 Вт максимальної потужності.
 • JVC CS-J620: Комплект 2-смугових коаксіальних динаміків потужністю 30 Вт RMS та 300 Вт максимальної потужності. 
 • JVC CS-DR620: Комплект 2-смугових коаксіальних динаміків потужністю 50 Вт RMS та 300 Вт максимальної потужності. 
 • Sony XS-FB1630: Комплект 3-смугових коаксіальних динаміків потужністю 40 Вт RMS та 270 Вт максимальної потужності.
 • Sony XS-GTF1039: Комплект 3-смугових коаксіальних динаміків потужністю 30 Вт RMS та 210 Вт максимальної потужності.
 • Kenwood KFC-1366S: Комплект 2-смугових коаксіальних динаміків потужністю 30 Вт RMS та 250 Вт максимальної потужності.
 • Kenwood KFC-1096PS: Комплект 3-смугових коаксіальних динаміків потужністю 40 Вт RMS та 220 Вт максимальної потужності. 

Розмір динаміків

Переконайтеся, що обрані вами динаміки підходять для вашого автомобіля. Перевірте рекомендації виробника автомобіля щодо розмірів динаміків, які ви можете встановити у салоні.

Kenwood KFC-1096PS автоакустика
Kenwood KFC-1096PS

Перед покупкою обов’язково уточніть, що вибрана акустика сумісна з вашим автомобілем, включаючи електричну систему, місце для монтажу та підтримку головного пристрою.

Тип акустики

Виберіть між коаксіальними динаміками (2- або 3-х смуговими) та компонентними системами. Коаксіальні динаміки включають весь діапазон частот у одному корпусі, більше того, вони пропонують просту інтеграцію в салон автомобіля. 

Компонентні системи містять окремі динаміки для низьких, середніх та високих частот, у такий спосіб вони забезпечують кращу якість звуку. Але очевидними недоліками компонентних систем є висока ціна та більш складний процес установки.

Потужність та чутливість 

Потужність та чутливість є двома важливими параметрами, які слід враховувати при виборі автомобільної акустики. Вони відіграють значну роль у якості звуку та загальній продуктивності акустичної системи.

Потужність:

Потужність акустики вимірюється у ватах і відображає, наскільки гучно динаміки можуть грати без спотворення звуку. Потужність поділяється на дві категорії:

RMS (Root Mean Square): Це середня потужність, яку динаміки можуть безперервно видавати протягом тривалого часу без спотворення сигналу. Це важливий показник для оцінки ефективності та якості акустичної системи.

Максимальна потужність: Це пікова потужність, яку динаміки можуть видавати протягом короткого часу без спотворення сигналу. Максимальна потужність зазвичай більша за RMS потужність, але цей параметр є менш важливим для оцінки загальної продуктивності системи.

Pioneer TS-G1020F автомобільна акустика
Pioneer TS-G1020F

Чутливість:

Чутливість акустики вимірюється у децибелах (дБ) і показує, наскільки ефективно динаміки перетворюють потужність на звуковий тиск. Висока чутливість говорить про те, що динаміки можуть генерувати гучний звук при низькій потужності, тоді як низька чутливість говорить про необхідність надати більше потужності для досягнення аналогічного рівня гучності.

Зазвичай динаміки з чутливістю 90 дБ або вище вважаються ефективними. Моделі, що мають чутливість нижче 90 дБ, потребують додаткової потужності від підсилювача для досягнення більш гучного звучання.

Автоакустика топові бренди

Є багато відомих брендів автомобільної акустики, які пропонують високоякісні продукти для різних бюджетів та вимог. Ось деякі з найкращих брендів автомобільної акустики:

 • JBL: Американський бренд, відомий своїми потужними та якісними динаміками, сабвуферами та автомобільними аудіосистемами.
 • Pioneer: Японський виробник, що пропонує широкий вибір автомобільної акустики, включаючи динаміки, сабвуфери та головні пристрої.
 • Alpine: Ще один японський бренд, відомий своїми високоякісними компонентними та коаксіальними динаміками, а також автомобільними аудіосистемами.
 • Kicker: Американська компанія, що спеціалізується на виробництві сабвуферів, динаміків та автомобільних аудіосистем з високою потужністю.
 • Focal: Французький виробник акустики преміум-класу, відомий своїми якісними компонентами та чудовим звуком.
 • Kenwood: Ще один японський бренд, який пропонує автомобільну акустику середнього класу з хорошим співвідношенням ціни та якості.
 • Sony: Sony є відомим виробником розважальної електроніки та пропонує якісну акустику для автомобілів з гарною ціною.

Ці бренди мають різні лінійки продуктів для різних бюджетів та вимог. Перед вибором акустики рекомендується ознайомитися з відгуками користувачів, порівняти характеристики продуктів та зробити кілька тестових прослуховувань, щоб обрати найкращий комплект, який задовольнить усі ваші потреби. автоакустика

Автор публикации

не в сети 1 час

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий