События

AXPONA 2023 виставка Hi-Fi акустики огляд

AXPONA 2023 виставка Hi-Fi акустики 2023

Нові Hi-Fi аудіосистеми від Q Acoustics, Focal і Cambridge Audio привернули велику увагу відвідувачів виставки AXPONA 2023.

AXPONA стала одним із найважливіших споживчих Hi-Fi шоу в Північній Америці. На вихідних (15 та 16 квітня) широке коло виробників Hi-Fi акустики з усіх куточків земної кулі представили свої останні продукти на AXPONA 2023. 

Дана виставка була запланована на той самий час, що й NAMM 2023 та NAB 2023. Тому висока відвідуваність стала хорошим стимулом для того, щоб компанії увійшли в азарт і продемонструвати найкращі якості своїх нових продуктів, навіть якщо споживачі більш консервативні у своїх витратах.

Торгові виставки є єдиною можливістю для споживачів прослухати такий широкий спектр акустичного обладнання. Особливо ті, хто не має спеціалізованих дилерів аудіо/домашніх кінотеатрів у своєму регіоні.

Майже неможливо судити про що-небудь на шоу, але це дозволяє споживачам зустрітися з виробниками, дилерами та іншими слухачами музики, які щиро дбають про кращу якість звуку.

Такі заходи, як AXPONA 2023, відкриті для широкої громадськості (на відміну від CEDIA та CES), і це робить їх дуже важливими для брендів, які витратили багато місяців на підготовку до події. Очевидно, що потенційні клієнти мають тисячі варіантів вибору, тому кожен виробник має лише одну можливість зацікавити їхній інтерес.

Q Acoustics 

Q Acoustics 5040 та Q Acoustics 5020

Fidelity Imports і Q Acoustics використали AXPONA 2023 як можливість продемонструвати нові гучномовці серії Q Acoustics 5000. Алекс Манро, бренд-директор Q Acoustics, провів ці вихідні, демонструючи нові моделі 5040 і 5020, і багато хто залишився дуже вражений.

Серія 5000 являє собою досить значний відхід від відзначеної нагородами серії 3000 з точки зору технології драйверів, кріплення корпусу та досить іншого тонального балансу. 

Дизайн нагадує кілька варіантів із серії Concept, але новим для динаміків серії 5000 є безперервний вигнутий конус Q Acoustics (вимовляється як «C-cubed»).

Цей новий динамік середніх низьких частот складається з «єдиного, плавного, безперервного профілю кривої», який, як стверджує Q Acoustics, забезпечує чудову дисперсію звуку, добре контрольовану частотну характеристику та більш плавну інтеграцію з твітером, а також забезпечує «чудову динаміку басів».

Високочастотний динамік повністю герметично закритий і механічно ізольований від перегородки для захисту від резонансів середніх/басових динаміків і внутрішнього тиску в корпусі. Інші знайомі функції включають внутрішнє кріплення Point-2-Point (P2P), яке робить корпус жорсткішим, щоб мінімізувати вібрації на нижчих частотах, а також допомагає сфокусувати стереозображення та покращити звукову сцену.

Підлогові моделі 5040 і 5050 оснащені міцними алюмінієвими стабілізаторами з верхніми регульованими шипами, які допомагають регулювати рівень динаміків. Завдяки такому низькопрофільному дизайну ви також можете розмістити динаміки ближче до задньої стінки, якщо хочете.

Усі динаміки доступні в чотирьох варіантах обробки, включаючи сатиновий чорний, сатиновий білий, рожеве дерево Сантос і дуб Холм.

Для тих, хто цікавиться створенням домашнього кінотеатру, серія 5000 може формувати конфігурацію 5.1 двома способами (версія 5010 5.1 або пакет 5040 5.1). Q Acoustics пропонує тонкий сабвуфер 2060S або Q B12, щоб допомогти з низькими частотами.

Focal 

Focal Theva на AXPONA 2023

Ми очікували побачити нові гучномовці Focal Theva на AXPONA 2023, і вони таки були представлені в кількох різних конфігураціях. В тому числі ми побачили акустичну систему Dolby Atmos 7.2.4.

Чого ми не очікували побачити на виставці, так це нову лінійку зовнішніх гучномовців Littora CI. Кінцевим результатом стала система, оснащена мережевим підсилювачем Naim Uniti Atom, і щось, що мало б сенс, якби ви створювали просту зовнішню систему 2.0 і хотіли б повністю контролювати систему через програму Naim Control на вашому iPhone або смартфоні Android.

Focal мав досить вражаючий ряд експонатів на AXPONA 2023. Учасники виставки могли самостійно протестувати весь асортимент навушників Focal, включаючи Focal Bathys, Focal Utopia 2022, Focal Stellia та Focal Clear Mg.

Як ми вже згадували, Focal представила свою нову лінійку колонок Theva, яка пропонує чистий звук Hi-Fi, стильний дизайн і універсальність для любителів музики та домашнього кінотеатру. Серія складається з шести моделей та може похвалитися елегантними оздобленнями: Black, Dark Wood, та Light Wood. Усі три неймовірно легко поєднуються з різними стилями інтер’єру.

Серія Focal Theva включає наступні моделі:

  • Theva N°1 компактна полична колонка
  • Theva N°2 ультратонка 3-смугова підлогова колонка 
  • Theva N°3 класична 3-смугова підлогова колонка
  • Theva N°3-D Dolby Atmos® сумісна колонка
  • Theva Center колонка центрального каналу 
  • Theva Surround для іммерсивного звуку 

Створена вручну у Франції, лінійка містить ексклюзивну технологію Slatefiber від Focal і високочастотний динамік TNF для динамічного, насиченого та збалансованого звуку, при цьому зосереджуючись на слухачі завдяки нахиленим підставкам для оптимального направлення.

Cambridge Audio

Cambridge Audio на AXPONA 2023

Учасники шоу мали можливість вперше протестувати нові мережеві плеєри Cambridge Audio на AXPONA 2023.

Раніше цього року компанія випустила AXN10 і MXN10, два нові мережеві програвачі, які пропонують нові ціни та варіанти форм-факторів у своїй знаменитій лінійці StreamMagic.

Від інтернет-радіо до сервісів потокової передачі музики та вашої власної цифрової музичної колекції, нові спеціальні програвачі обслуговують їх у стилі з простим керуванням через додаток StreamMagic.

Повнорозмірне обмежене видання AXN10 приєднується до початкового рівня серії hi-fi від Cambridge Audio AX, додаючи спеціальну опцію потокового передавання музики поряд із популярними моделями інтегрованого підсилювача, програвача компакт-дисків і тюнера серії AX.

MXN10 пропонує ті ж функції та функціональність у більш компактному форм-факторі, що робить його непомітним і простим способом додати потокове передавання до будь-якої музичної системи, включаючи оновлення вінтажного комплекту.

Обидва програвачі пропонують неймовірну продуктивність за ці гроші завдяки значним постійним інвестиціям Cambridge Audio у дослідження та розробки технологій потокової передачі.

Cambridge Audio також наполегливо працювала над підвищенням обізнаності про своє нове партнерство з Rough Trade. Бездротовий програвач Alva TT V2 — найкращий з тих, що ми тестували до цього часу, і чудовий варіант із настільним підсилювачем для навушників, якщо ви частіше слухаєте музику в навушниках, а не з гучномовцями.

Автор публикации

не в сети 20 минут

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1011Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий