Обзоры

Beats Studio Pro: найновіші бездротові навушники Apple

Beats Studio Pro - найновіші бездротові навушники Apple

Майже через шість років Beats by Dre представила наступника накладних бездротових навушників із шумопоглинанням Beats Studio3. Beats Studio Pro має величезну кількість прихильників; EIC Ієн Вайт називає їх «GTL» банками Джерсі Шор і стверджує, що вони стали незвичними для молодих слухачів.

Ціна все ще становить 349,99 доларів США , що виглядає досить високо, враховуючи конкуренцію з Bowers & Wilkins, Sony, Apple і Sennheiser у тому ж ціновому діапазоні, але немає сумнівів, що вони добре продаватимуться — споживачі можуть знайти їх у кожному роздрібному магазині Apple. разом із Target і Wal-Mart.

Що нового у Beats Studio Pro?

Завдяки абсолютно новим і вдосконаленим внутрішнім компонентам Studio Pro містить більш чутливі мікрофони, які покращують активне шумозаглушення. Додано нові датчики, щоб увімкнути персоналізоване просторове аудіо (Dolby Atmos) із динамічним відстеженням голови, якщо воно доступне. Нові шкіряні подушки UltraPlush покращують комфорт, а нові 40-мм запатентовані перетворювачі стверджують, що «суттєво покращують якість звуку» порівняно з Beats Studio3.

Вперше Beats Studio Pro оснащено аудіосистемою USB-C

Вперше Beats Studio Pro оснащено аудіосистемою USB-C

Вперше Beats Studio оснащено аудіосистемою USB-C, яка підтримує підключення як висхідного, так і низхідного зв’язку. Це дозволяє користувачеві прослуховувати або приймати дзвінки, поки навушники активно заряджаються, через один кабель USB-C. Крім того, аудіо USB-C забезпечує прослуховування звуку без втрат із частотою дискретизації до 24 біт/48 кГц завдяки вбудованому ЦАП Studio Pro.

Bluetooth оновлено з версії 4.0 до 5.3. Повідомляється, що чіткість дзвінків «покращена на 27%» порівняно з попередником, а також включено режим прозорості — загальну функцію серед конкурентів. Термін служби батареї з увімкненим ANC подовжується з 22 годин раніше до 24 годин у новій моделі, залишаючись на рівні 40 годин з вимкненим ANC. І нарешті, «Hey Siri» приходить у Studio Pro.

Чим відрізняються Beats Studio Pro від попередніх моделей?

Як не дивно, Beats Studio не переносить усі функції від свого попередника. Зокрема, чіпсета W1 від Apple більше немає. Хоча чіп W1 замінили чіпи H1 і H2 в останніх AirPods. Жоден із них не потрапляє в Studio Pro. Натомість Studio Pro використовує те, що Apple називає «Beats Proprietary Platform (gen 2)», що, здається, стандартизує набори функцій для iOS і Android.

Для користувачів Apple це означає, що деякі функції втрачаються. Швидке підключення пристроїв і безперебійне перемикання пристроїв більше не працюють. Інші переваги чіпсетів Apple можуть бути менш помітними, оскільки вони передбачають краще керування живленням, меншу затримку та підтримку з’єднання Bluetooth.

Хоча це не пов’язано конкретно з відсутнім чіпсетом Apple, немає автоматичного вимкнення живлення чи автоматичного призупинення музики, якщо його зняти з голови.

Beats Studio Pro – покращена сумісність з Android і IOS

Beats Studio Pro - покращена сумісність з Android і Apple
Рідні функції Apple Власні функції Android 
Створення пари Просте сполучення та налаштування одним дотикомСполучення одним дотиком через Google Fast Pair з’єднує пристрої Android одним дотиком
Сполучення iCloud миттєво з’єднується з кожним пристроєм у вашому обліковому записі iCloud  Ecosystem Pairing автоматично підключається до всіх пристроїв Android або Chrome, зареєстрованих у вашому обліковому записі Google  
Перемикач аудіоСполучення iPhone/годинник автоматично передає звук на Apple Watch, коли iPhone знаходиться поза зоною дії Легко переключайте аудіо між Android, Chromebook та іншими сумісними пристроями  
Hands-Free Просто скажіть «Hey Siri», щоб активувати голосового помічника 
ЗнайдітьФункція Find My від Apple знаходить загублені навушники на карті на основі останнього відомого місця підключення  Google Find My Device знаходить втрачені навушники
додаток– Додаток Beats (Android 8.0 або новіша версія) надає додаткові функції:
Налаштуйте назву продукту в меню Bluetooth + Locate My Beats
+ Віджети режиму прослуховування та заряду акумулятора
+ Налаштування керування 
ОновленняАвтоматичне бездротове оновлення програмного забезпечення та нові функції  Оновлення по повітрю (за допомогою програми Beats)

Дротові чи бездротові Beats Studio Pro?

найновіші бездротові навушники Beats Studio Pro - кейс

Beats Studio Pro пропонує кілька способів підключення до ваших пристроїв: Class 1 Bluetooth для виняткового бездротового з’єднання, аудіо USB-C для аудіо без втрат і одночасної зарядки та аналоговий вхід 3,5 мм для дротових аудіоджерел.

Під час використання аудіо USB-C користувачі можуть вибирати між трьома різними звуковими профілями:

 • Профіль Signature забезпечує найбільш тонально збалансоване налаштування для всіх жанрів музики.
 • Профіль «Розваги» пропонує покращений досвід перегляду фільмів та ігор.
 • Профіль розмови ідеально підходить для телефонних дзвінків або подкастів.

Режими ANC і прозорість вимкнено, коли аудіо USB-C активне. Режими ANC і Transparency можна використовувати під час підключення за допомогою кабелю 3,5 мм, але звукові профілі вимкнено.

бездротові навушники Beats

Елементи керування Beats Studio Pro

Кнопка «b» дозволяє керувати музикою (пауза/пропуск/назад) і здійснювати дзвінки. Щоб контролювати гучність, натисніть над або під кнопкою «b». Використовуйте багатофункціональну кнопку для перемикання між режимами прослуховування та еквалайзера, перевірки заряду батареї, підключення пристрою та ввімкнення/вимкнення навушників.

Елементи керування чашкою лівого навушника Beats Studio Pro:

 • Натисніть «b» один раз, щоб відтворити, призупинити або відповісти на телефонний дзвінок
 • Двічі натисніть «b», щоб перейти вперед
 • Тричі натисніть «b», щоб перейти назад
 • Тривале натискання «b», щоб активувати голосовий помічник
 • Натисніть вище/під “b”, щоб збільшити/зменшити гучність

Керування правого навушника Beats Studio Pro:

 • Натисніть багатофункціональну кнопку один раз, щоб відобразити залишок заряду батареї
 • Двічі натисніть багатофункціональну кнопку, щоб змінити режими прослуховування / профілі еквалайзера
 • Натисніть і утримуйте одну секунду, щоб увімкнути/вимкнути живлення
 • Натисніть і утримуйте протягом трьох секунд, щоб увімкнути режим сполучення Bluetooth
Зовнішній вигляд нових білих Beats Studio Pro

На скільки вистачає батареї Beats Studio Pro?

Завдяки до 40 годин автономної роботи, навушники Beats Studio Pro дозволять вам довше занурюватися в музику. З увімкненим ANC або режимом прозорості насолоджуйтесь до 24 годин прослуховування. Коли у вас мало енергії, Fast Fuel дає вам до 4 годин відтворення від швидкої 10-хвилинної зарядки.

Упаковка Beats Studio Pro на 100% складається з волокна з використанням перероблених матеріалів і незайманої деревини з екологічно чистих лісів. Магніт драйвера виготовлений із 100% перероблених рідкоземельних елементів, тоді як припій головної логічної плати виготовлений із 100% переробленого олова. Studio Pro не містить ртуті, берилію, ПВХ і бромового антифризу.

Beats Studio Pro ціна

Beats Studio Pro доступний для замовлення з 19 липня 2023 року в чотирьох преміальних кольорах: чорному, темно-коричневому, темно-синьому та пісковому. Знайдіть його за $349,99 на Amazon (США) і $469,99 на Amazon.ca (Каліфорнія), а також на Apple.com .

Автор публикации

не в сети 31 минута

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 1053Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий