Обзоры

Dyson Zone накладні навушники з фільтром повітря

Dyson Zone накладні навушники з фільтром повітря

Компанія Dyson оголосила, що їх нові навушники Dyson Zone з фільтром повітря незабаром надійдуть в продаж. Пристрій направлений на вирішення «подвійної проблеми»: шум з навколишнього середовища та брудне повітря. 

Dyson навушники шумопоглинання маска з фільтром повітря

Dyson Zone — це трансформер, який поєднуює в собі пару навушників із шумопоглинанням та маску з вбудованими фільтрами повітря. Несподівано для нас пристрій викликав широку критику, коли він був представлений на початку 2022 року. Тим не менш, ентузіасти з усього світу слудкують за оновленнями і чекають на реліз навушників Dyson.

Dyson Zone використовує технологію стиснення повітря для його всмоктування через отвір в чашках навушників. Повітря проходить через сітчасті вугільні фільтри, після чого вже очищене повітря подається до маски.

маска с фильтром воздуха в чашках наушников

Навушники забезпечують до 50 годин автономної роботи при відтворенні аудіо з наднизьким спотворенням. Також Dyson Zone забезпечують зменшення гучності навколишнього шуму на 38 дБ. Розширені можливості шумопоглинання реалізовані завдяки 11 вбудованим мікрофонам. 

Діапазон відтворюваних частот охоплює частоти від 6 Гц до 21 кГц. Налаштування еквалайзера навушників Dyson можна використовувати для оптимізації частотної кривої для чіткого, чистого звуку. 

Використовуйте додаток MyDyson, щоб керувати налаштуваннями навушників, зокрема регулювати швидкість повітряного потоку та рівень шумоізоляції. Ви також можете налаштувати вирівнювання звуку відповідно до своїх особистих уподобань, вибравши один із трьох режимів: Dyson EQ (оптимізація високих, середніх частот і басів), Bass Boost (глибокі баси) і Neutral (збалансована АЧХ). Ви також можете вибрати обмеження гучності відповідно до здоров’я слуху. настанови.

Навушники були ретельно протестовані в різних середовищах, включаючи екстремальні температури, стійкість до падінь, знос тканини та матеріалів, міцність кнопок тощо.

Air-purifying headphones навушники Dyson

Технологія подвійного формування променя мікрофона та ефективна шумоізоляція забезпечує високу якість звуку під час голосових дзвінків, записів голосу та голосового керування.

«Dyson Zone вловлює 99 відсотків твердих частинок розміром до 0,1 мікрона. K-Carbon (вугільні фільтри, збагачені калієм) націлені на поширені кислі гази, включаючи діоксид азоту та діоксид сірки. Ці речовини найбільше всього забруднюють повітря в мегаполісах», — стверджує виробник.

Офіційний реліз Dyson Zone був запланований на осінь 2022 року, але тепер компанія підтвердила нову дату. Навушники-трансформери надійдуть в продаж у Китаї вже в січні. В березні 2023 року продукт з’явиться в багатьох інших країнах світу (США, Великобританія, Сінгапур та ін).

Dyson Zone навушники з шумоізоляцією 2023

Коли Dyson презентували свій винахід у березні цього року, його незвичайний вигляд був зустрінутий скептицизмом. Британська газета The Telegraph і видання гаджетів Wired назвали ці навушники “дивними та ексцентричними”.

«Це нагадує щось, що ви можете побачити в антиутопічному науково-фантастичному фільмі», — такі відгуки залишили спеціалісти Cnet.

За словами сінгапурської компанії Dyson, прототип моделі пройшов інтенсивні випробування в Малайзії та Великобританії перед офіційним релізом.

Dyson Zone mask навушники і маска з фільтром

З останньої демонстрації Dyson Zone ми можемо бачити, що навушники будуть доступні у трьох варіантах дизайну. Таким чином, користувачі мають три комбінації на вибір: сріблястий + блакитний, мідний + синій, а також темний + світло-блакитний.

Про компанію Dyson

Компанія Dyson, найбільш відома своїми пилососами, сушарками для рук і фенами, була заснована винахідником Джеймсом Дайсоном у 1993 році. Завдяки успіху лінійки продуктів Дайсон став найбагатшою людиною Великобританії у 2020 році.

У березні 2020 року Дайсон оголосив про плани виготовити 15 000 апаратів штучної вентиляції легенів для NHS для пацієнтів з коронавірусом. Але ці плани було скасовано через те, що попит на апарати виявився нижчим, ніж очікувалося.

На початку цього року компанія показала проекти прототипів домашніх роботів, які будуть прибирати приміщення. Зараз це тільки концепт, але Dyson вже працюють над його реалізацією.

Автор публикации

не в сети 27 минут

Stereo News

С 1994 года украинское «Stereo & Video», освещает новинки и события, проводит тесты аудио-видео-мультимедийной техники.
Комментарии: 4Публикации: 961Регистрация: 25-01-2019

Добавить комментарий